Алатки – 12 парчиња

71aFH01OOxL._SL1500_
disen_tools_12_p_2

Алатки – 12 парчиња

Алатки – 12 парчиња

1,499 ден

In stock

1,499 ден

опис

  • Вклучен клуч вклучува: 12-парчен дел од X-Fraction Фракциониот клуч
  • Револуционерниот дизајн на X-Frame е ексклузивен за овие алатки.
  • Bклучувајќи ја и рачката I-beam што распределува дополнителна моќност рамномерно за супериорна сила и издржливост

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: