Безжичен звучник Профит

-25%
WhatsApp_Image_2020-03-17_at_8.17.02_PM__2_
WhatsApp_Image_2020-03-17_at_8.17.01_PM__1_
WhatsApp_Image_2020-03-17_at_8.17.03_PM
WhatsApp_Image_2020-03-17_at_8.17.04_PM

Безжичен звучник Профит

Безжичен звучник Профит

1,999 ден 1,499 ден

In stock

1,999 ден 1,499 ден

опис

 • Големина на производот 170 * 146 * 238мм.
 • Тежина на производот 1070g.
 • Батерија за копче 1600mAh.
 • Bluetooth верзија V3.0.
 • Полнење напон DC5V 1A.
 • Излезна моќност 5W.
 • Големина на звучникот 16,5 цм.
 • Аудио инпут: Aux, USB, TF.
 • Однос на бучава 70dBA.
 • Време за играње 2ч.
 • Модел П-82.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: