Бришач на шофершајбната со диспендер

-38%
240813066931553p
WindshieldWizard-F_1024x.progressive_ca22de28-e93b-40af-8a76-03b8b432be65_1000x1000
s-l1600 (4)
s-l1600 (5)

Бришач на шофершајбната со диспендер

Бришач на шофершајбната со диспендер

799 ден 499 ден

In stock

799 ден 499 ден

опис

  • Чистењето на шофершајбната е болка. Толку е тешко да ги натерате оние тешко достапни места. Затоа, создадовме лесно решение.
  • Само додадете вода во вградениот диспендер за вода и испрскајте го шофершајбната со допир на копче.
  • Овој бришач на шофершајбната е почиста алатка што ја прави тешката работа за вас.
  • Материјалот од микрофибер отстранува нечистотија што се акумулира на вашиот шофершајбната без потреба од вода.
  • Со елегантна, ергономска рачка со глава за вртење, конечно можете да навлезете во оние тешки области – без напор!

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: