Вентилатор за автомобили 12V

-36%
ea9449ab73e39da4da27093aa7064727
61FSELXqGvL._AC_SL1000_
d424ce50c3dfe5c55b15417666db1200
71pmNbQMdcL._AC_SL1500_
616KrbMJQTL._AC_SL1073_

Вентилатор за автомобили 12V

Вентилатор за автомобили 12V

699 ден 449 ден

In stock

699 ден 449 ден

опис

  • Ротирачки на 360 степени, што го прави вентилаторот исклучително удобен.
  • Супер силен ветер да испушти топол воздух од автомобилите и веднаш да ги олабави возачот и патниците.
  • Одговара на сите автомобили со приклучок за запалка од 12V.
  • Силен ветер, но слаб шум и тоа доаѓа со две лепила за лепење за да се обезбеди вентилаторот на таблата.
  • Се движи многу воздух што ќе помогне да се олади автомобилот во топли денови.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: