Градинарска соларна ламба А3

-27%
1234456
123458
123546789857
123456879
12345678978
12345678

Градинарска соларна ламба А3

Градинарска соларна ламба А3

549 ден 399 ден

In stock

549 ден 399 ден

опис

  • Лесно за инсталирање: Вклучете го прекинувачот под капачето и турнете го држачот во почвата.
  • Овие соларни ламби автоматски се вклучуваат ноќе и се исклучуваат на ден!
  • Исто така е добар избор да го поставите во градината како украсна светлина, што создава фантастична и романтична атмосфера.
  • Многу се лесни за украсување и додавање прекрасен бел сјај на вашата патека или двор.
  • Заштеда на енергија: Не е потребна електрична енергија, апсорбираат сончева светлина за полнење.
  • Отпорен на временски услови: погоден за надворешна употреба, водоотпорени значи нема грижи за дожд, снег, мраз или постелнина.
  • Совршен за патека, внатрешен двор, градина, тревник, вила, пејзаж, балкон и кое било место на отворено.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: