Лента за влечење

-40%
61GSHzre7TL._SL1059_
3228_e0235122-bd83-455f-9f1d-6fb16cb02d880_924x
61uDHZIN9WL._SL1094_
waist-trimmer-pull-reducer-500×500

Лента за влечење

Лента за влечење

999 ден 599 ден

In stock

999 ден 599 ден

опис

  • Овој уникатен производ може да ги тонира вашите мускули на грбот, да ја намали маснотијата во стомакот, да ја подобри циркулацијата на крвта и исто така да го подобри држењето на телото.
  • Оваа лента за влечење ќе ви помогне да добиете подобра форма без потреба од членство во теретана или ризик од кревање тегови.
  • Високо еластично тело идеално за слабеење и зајакнување на стомакот, половината и нозете, совршено за вежбање на тело и фитнес тренинг.
  • Комфорните зафати ви овозможуваат да вежбате подолго.
  • Преносен, безбеден и издржлив.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: