Диспензер за хартија

-35%
0002168_kitchen-triple-paper-dispenser-kitchen-tissue-roll-holder-kitchen-tissue-paper-holder
d-1_1024x1024
And-Retails-Triple-Paper-Dispenser-SDL654911661-1-86254
1-553

Диспензер за хартија

Диспензер за хартија

999 ден 649 ден

In stock

999 ден 649 ден

опис

  • Престанете да се борите со непотребни ролни кујнски завиткувања и хартиени крпи.
  • Сега, сè ќе се наоѓа во едно погодно и лесно достапно подрачје за да не мора да пребарувате преку фиоки за да го пронајдете она што ви треба со овој диспендер за кујна.
  • Погодно има три основни кујни од хартиени крпи, лепливи филмови или алуминиумска фолија.
  • Безбедно брзо намалување на сечење во чиста линија и остава ролна лесно да се зафати предното оптеретување.
  • Совршени за тесни простори, ролните се лесни за промена.
  • Со заострени сечила да исечете филм за држење.
  • Има 3 различни нивоа.
  • Заштедува простор во вашата кујна.
  • Удобен, практичен и лесен за употреба.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: