Електрична четка за совршено виткање

71LjnWhkV8L._AC_SL1500_
71EkNo45pNL._SL1500_

Електрична четка за совршено виткање

Електрична четка за совршено виткање

In stock

опис

 • Нежна, брза и лесна, косата автоматски се вовлекува во комората за керамички навивки, каде што нежно се држи и се загрева од сите страни.
 • Косата не се става под никаква напнатост и потребни се само неколку секунди за да се формира совршена навивка.
 • Има дури и аудио сигнал кој точно ве потсетува кога да ја ослободите косата.
 • Експериментирајте со различните поставки за да создадете разновидни погледи од тесни, повеќе дефинирани кадрици до помеки лабави бранови.
 • Со 3 поставки за температура, 3 поставки за тајмер и можност за избор на насока на навивање, уметничката контрола е во ваши раце.
 • Од подолги должини до пократки стилови, без оглед на тоа каков тип на коса е, Совршената навивка ќе создаде сјајни, долготрајни кадрици, секој пат.
 • 3 поставки на тајмерот за полабави бранови, меки кадрици или повеќе дефинирани кадрици.
 • 3 поставки за топлина; 190°C, 210°C и 230°C за долготрајни резултати на различни типови коса.
 • Моќен систем за греење подготвен за употреба во неколку секунди со ултра-брзо враќање на топлината.
 • Погоден за пократки и подолги должини на косата.
 • Индикаторско светло подготвено за загревање.
 • Автоматско исклучување.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: