Закачена корпа за ѓубре

-40%
61WJvbSd0iL._SL1200_
71kWiUo08WL._AC_SL1500_
attach-a-trash-the-hanging-trash-bag-holder-white-10-g..
item_XL_52564298_0598779a3caae
91-OaOyf3DL._AC_SL1500_

Закачена корпа за ѓубре

Закачена корпа за ѓубре

499 ден 299 ден

In stock

499 ден 299 ден

опис

  • „Attach-a-Trash“ создава силно, цврсто место што може да издржи до 5 килограми!
  • Едноставно, закачете ја на која било фиока или кабинет!
  • Нема завртки или инсталација.
  • Елиминира гломазни, валкани конзерви за ѓубре.
  • Држи до 5 кг.
  • Се вклопува до 2 см дебела фиока, шкаф и врата.
  • Одлично за кујна, бања, гаража, кампување и друго.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: