Светилка за убиец на комарци

-62%
88888
Goodland-USB-Mosquito-Killer-Lamp-LED-Anti-Mosquito-Electric-Bug-Zapper-Silent-Mosquito-Trap-Insect-Killer.jpg_q50
44444_3
61gWIoX1chL._SX679_
4_139_3

Светилка за убиец на комарци

Светилка за убиец на комарци

1,299 ден 499 ден

In stock

1,299 ден 499 ден

опис

 • Ultimate Light убива летачки инсекти и комарци и LED сијалица за контрола на штетници.
 • Ова решение го осветлува вашиот простор, ги привлекува инсектите кон светлината и потоа ги убива.
 • Ламбата може да одговара на секоја стандардна светлина, така што е плус за разноврсност.
 • Тоа значи дека можете да го користите овој истребувач и внатре и надвор од вашиот дом.
 • Совршено за било која просторија во вашиот дом каде летаат инсекти.
 • Моќен ЛЕД светла привлекува инсекти оддалечен 1,5 м и ги убива комарците.
 • Сијалица што убива летачки инсекти и комарци.
 • Користете затворен и надворешен простор.
 • Без гасови, без хемиски и без спрејови.
 • Напон: 220V.
 • Моќност: 5W.
 • Тежина на производот: 400g.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: