Магична табла за деца

-43%
98195e8b6f7d6a316116407c8242b062
21071210-b66e-4136-8059-5a918e5f19e8
s-l640
Untitled-95_cdc32cf9-4beb-470e-8aed-466c71191783
71BxlGdrPCL._AC_SL1500_

Магична табла за деца

Магична табла за деца

699 ден 399 ден

In stock

699 ден 399 ден

опис

 • Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин.
 • Екранот на магичната табла е мазен и кристално јасeн и може да одберете 8 различни светлосни ефекти.
 • Кога ќе завршите едноставно избришете го екранот за да создадете ново ремек – дело.
 • Со магичната табла учењето станува забавно бидејќи е одлична за правопис, математика и читање.
 • Има компактен и уникатен дизајн, пренослива и може да се користи насекаде.
 • Магичната табла содржи:
 • 8 различни шарени светлосни ефекти.
 • 3 двострани маркери.
 • 30 матрици за цртање, играње и учење.
 • Прпорачана возраст 3+ години.
 • Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето).
 • Димензии: 25x19x2.5cm.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: