Машинка за шишање

-50%
005-1000×1000-1
4b99176603cd44d3dba06e1eb1514f08
gemei-gm-6008-trimmer-for-man-500×500-1

Машинка за шишање

Машинка за шишање

1,599 ден 799 ден

In stock

1,599 ден 799 ден

опис

 • Сечила од не’рѓосувачки челик
 • Притиснете го прекинувачот на типот за лесно ракување
 • Силна жица за напојување
 • Сегмент на плочки од не’рѓосувачки челик
 • Крајна моќност мотор
 • 220 – 240V 50 / 60Hz 10W
 • Специјален кабел за напојување
 • Лесно се менува во должина
 • Прецизно сечење сечила од не’рѓосувачки челик.
 • Прекинувач за вклучување / исклучување
 • Супер тенок, лесен и тивок
 • Четири чешел со должина на сечење
 • Прилагодете го копчето
 • Чешел / ножици
 • Четка за масло / четка за чистење

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: