Опрема за фитнес Revoflex

-35%
revoflex-xtreme-bronze.qa_ (1)
Untitled
61gkP303UAL._AC_SL1000_
61cI9FWQ-fL._AC_SL1000_
Revoflex-Xtreme-05-1

Опрема за фитнес Revoflex

Опрема за фитнес Revoflex

999 ден 649 ден

In stock

999 ден 649 ден

опис

  • Интензивна, лесна и без напорна обука во стомакот.
  • Лесно за носење, погодно за канцеларија, дома и патувања.
  • Проширете ги градите, грбот, рацете, рамената и стомакот во еден движење.
  • Облик на вашето тело брзо, лесно и без напор.
  • Изберете помеѓу 6 различни обуки и до 44 различни вежби.
  • Ги активира следниве мускулни групи: Абдоминални мускули (горни, средни, долни и странични), мускули на грбот, мускули на раката, мускули на рамената, будни мускули, глутеви.
  • Флексибилна тркала со лизгање на страните со рачки обложени со сунѓер за подобар зафат и удобност. Развива градите, грбот, рацете, рамената и апс во едно движење.
  • Лесна и компактна структура, можете лесно да ја ставите во просторија за складирање или под креветот после употреба или да ја однесете насекаде во торба за патувања.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: