Организер за шминка со огледало

-33%
1cab4442b1c27eb990e275321f4306fc
ab484f7e301c3a1aaed6a3a6c8780353
3efa72f9e24a23e3b478831ac85cb0b4
0be2da127f79c0dd97e95d823180a14e

Организер за шминка со огледало

Организер за шминка со огледало

1,499 ден 999 ден

In stock

1,499 ден 999 ден

опис

  • Можете да го користите во спалната соба или на соблекувалната е погодна.
  • Работите на бирото се особено лесни за исчезнување, со избор за забавно кутија за складирање, ситуацијата е многу подобра.
  • Eколошки материјал.
  • Боја: транспарентен.
  • Големина: 23,5cm x 35cm.
  • Никогаш повеќе нема да пребарувате за вашиот кармин, четка или накит низ целата куќа или бања.
  • Огледалото може слободно да се ротира под повеќе агли.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: