Отстранувач на гребење за кола

-33%
df09b8a23268878c9fd59db547bbb9ad
New-Scratch-dini-Remover-Car-Grinding-Paint-Paint-Scratch-Repair-Cream-Paint-Maintenance-Remove-Minor-Scratches.jpg_q50
Scrfatch-Dini-Scratch-Remover
71azJs1+XlL._AC_SL1200_

Отстранувач на гребење за кола

Отстранувач на гребење за кола

599 ден 399 ден

In stock

599 ден 399 ден

опис

  • Правите гребнатини исчезнуваат за неколку секунди.
  • Нанесете ја на драсканицата, лесно тријте ја и избришете ја драсканицата.
  • Работи на која било боја.
  • За автомобили, моторцикли, РВ, чамци, АТВ и многу повеќе.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: