Паметен часовник

-33%
1244
DZ09-16G-TF-Bluetooth-LQ-S1-380mAh-Smartwatch
DZ09-16G-TF-Bluetooth-LQ-S1-380mAh-Smartwatch (1)
safd

Паметен часовник

Паметен часовник

1,499 ден 999 ден

In stock

1,499 ден 999 ден

опис

  • Часовникот работи со Android 4.3 или повеќе, iOS 7.0 или повеќе.
  • За Android телефон ги поддржува сите функции. Скенирајте го QuickResp кодот во менито за гледање за да ја преземете апликацијата Funrun.
  • Часовникот е водоотпорен само секојдневно, не за туширање или пливање.
  • Спецификации: Bluetooth верзија: 4.0, Камера: 0,3 м, Екран: 1,54 “TFT LCD екран на допир, Тежина: 52,5 г.
  • Основна функција: Камера, далечински фотоапарат, телефонски именик, снимање на повици, педометар, монитор за спиење, потсетник за седентарен систем, будилник, календар, калкулатор.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: