Паметна камера со Wifi

-25%
Untitled
215
854
32111
HTB1lPwMQXXXXXXhaFXXq6xXFXXX2
1080P-WIFI-IP-CAMERA-WIRELESS-OUTDOOR-CCTV-HD-PTZ-SMART-HOME-SECURITY-IR-CAM-2VIV

Паметна камера со Wifi

Паметна камера со Wifi

1,999 ден 1,499 ден

In stock

1,999 ден 1,499 ден

опис

 • Оваа нова ексклузивна Wifi Smart Net безжична безбедносна камера е идеален избор за луѓето кои сакаат трендови.
 • Оваа камера најмногу се користи за сите телефони.
 • Ова е врвен гаџет со подобрен дизајн за вашиот iPhone.
 • Висока дефиниција и целосна заштита.
 • Има ноќно гледање и звучна карактеристика.
 • Брзината на прелистување на видео е многу брза.
 • Лесно се применува и се користи директно режим на рутирање на врската.
 • Оваа камера V380 поддржува откривање на движење.
 • Супер IR ефект на ноќно гледање.
 • HD двонасочен глас.
 • Далечински управувач на мобилен телефон, ротирачки со широк агол.
 • Предупредување за аларм за движење.
 • Поддршка на прегледување на повеќе корисници.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: