-60%
51XrDAElzlL
51OXPFtg6XL
51TwlRZPGkL
51PFcFCr9+L

Корсет

Корсет

999 ден 399 ден

In stock

999 ден 399 ден

опис

  • Абдомен корсет е идеален корсет за нежно да ги собереш дополнителните страсти на половината, абдоменот и стомакот, притоа да ве одржува мек и пријатен.
  • Мек еластичен тенок појас во стомак.
  • Материјал: Памук и спандекс.
  • Ексклузивен дизајн, во спортско фитнес носење.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: