Преносен блендер со PowerBank

-40%
Home-Kitchan-01
copy
71PMEM0prBL._SL1200_
61uFrXjhuyL._SL1200_

Преносен блендер со PowerBank

Преносен блендер со PowerBank

999 ден 599 ден

In stock

999 ден 599 ден

опис

 • Преносен блендер со PowerBank може да се земе со вас каде и да одите.
 • Земете вода, млеко или спортска исхрана со вас, фрлете ги сите во колба, притиснете го копчето и подгответе свежи здравствени пијалоци за само неколку минути на кое било место – на работа за време на паузата за ручек, пред или после тренингот, на излет, прошетка и секако во земјава.
 • Блендерот со ПЦС сечила и со вградена батерија од 2000 mAh може да се користи околу 10-12 пати по целосно наполнето, лесно може да се наполни со употреба на напојување, лаптоп, компјутер, мобилен телефон или други USB уреди.
 • Мешавината е направена од безбедна хипоалергична пластика и опремена со сечила од не’рѓосувачки челик SUS 304.
 • Капацитет на чашата: 380 ml.
 • Моќност: 300 вати.
 • Тежина: 0,45 кг.
 • Капацитет на батеријата: 2000 mAh.
 • Работен напон: 3,7 V.
 • Време за целосно полнење: Околу 3 часа.
 • Имаме црвена боја, сина боја, зелена боја и жолта боја.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: