Преносен мал фрижидер

-28%
produtasss269
portable_electronic_cooling_and_warming_refrigerator-1
portable_electronic_cooling_and_warming_refrigerator-7
produtasss271

Преносен мал фрижидер

Преносен мал фрижидер

1,799 ден 1,299 ден

In stock

1,799 ден 1,299 ден

опис

  • Совршена ставка за патувања cо семејството или секој кој поминува многу време возејќи и станува гладен и жеден на патот.
  • Заштита на животната средина без загадување со флуор, мал обем, мала тежина, долг работен век.
  • Тивкиот мотор и вентилаторот циркулираат воздух за дури и ладење / греење.
  • 2во1 ладење/греење употреба.
  • Користи моќност од 12 волти за ладење или загревање на пијалоци и храна.
  • Широко користени, пикник за работа, итн.
  • Добри изолациски својства.
  • Лесен за носење.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: