Преносно шише за вода ‘Aqua Dog’

-44%
aqua_grande
product-image-334329618_1024x1024
product-image-608316273_1024x1024@2x
bebedouro-portatil-para-pets-acqua-dog

Преносно шише за вода ‘Aqua Dog’

Преносно шише за вода ‘Aqua Dog’

499 ден 279 ден

In stock

499 ден 279 ден

опис

  • Чувајте го вашето куче хидрирано на долги погони или прошетки со ова шише со вода за патувања.
  • Кога вашето куче ќе се жедни, само стиснете го шишето за да ја наполни садот за да му дадете на вашето кученце пијалок.
  • Чашата се празни назад во шишето кога ќе се ослободи притисокот.
  • Наменето да одговара на држачот за чаши на автомобилот со пригоден ремен за носење за да го закачите “Аqua dog” на ранецот или рачната торба за лесен транспорт.
  • Димензии: 23 x 19 x 12 цм.
  • Тежина на артикалот: 205г.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: