Професионален тример Gemei GM-698

-23%
large_b40e26835359e064492fa5b9e61c5cb7
large_538ba1d85700f14d6c366f8f9646180e

Професионален тример Gemei GM-698

Професионален тример Gemei GM-698

650 ден 499 ден

In stock

650 ден 499 ден

опис

  • Ножевите се изработени од нерѓосувачки челик со можност за нивно прилагодување
  • Лесно отстранување на ножевите
  • Производот користи батерии кои се заменливи и можат да се полнат
  • Интелигентен anti-clip систем
  • Мотор со висока ротациона брзина

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: