Прскалка под висок притисок – Water Zoom

-40%
717Wajn0anL._AC_SL1500_
13407062_1753441548233056_6141740445273372724_n
water-zoom-3
91xxKet5b+L._AC_SL1500_

Прскалка под висок притисок – Water Zoom

Прскалка под висок притисок – Water Zoom

1,499 ден 899 ден

In stock

1,499 ден 899 ден

опис

 • Water Zoom е чистач под висок притисок кој работи на вашиот стандарден приклучок за вода.
 • Нема потреба од пумпа со висок притисок.
 • Овој неверојатен додаток за црево го претвора секое градинарско црево во совршениот алат за чистење со висок притисок.
 • Едноставно поврзете го со стандардно градинарско црево и прилагодете го млазот за миење на автомобилот, терасата, тенда, столчиња, дури и чамец.
 • Отстранете ја нечистотијата од прозорците, базенот, тротоарот на вашата куќа.
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода.
 • Отстранеете секаков вид на нечистотија и остатоци.
 • Само прицврстете го Water zoom на цревото, вклучете ја водата и вртете го регулаторот за да го добиете саканиот притисок.
 • Моќно чистење.
 • Долг животен век и лесно одржување.
 • Сите додатоци се вклучени во пакувањето.
 • Water zoom го прави чистењето брзо и лесно.
 • Water zoom е изработен од висококвалитетни и трајни материјали.
 • Користи револуционерна технологија за компресија на вода за да создаде висока компресија од обична градинарско црево.
 • Чисти брзо и лесно.
 • Измијте ги прозорците на вториот кат без скала.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: