Сет за бојадисување зидови Pintar Facil

-50%
nfdygdv
rodillo-recargable-pintar-facil-barra-extensor-bacha-D_NQ_NP_802421-MLA29736371433_032019-F
17098370_1327304067325119_2001509695913225572_n-1
s-l640

Сет за бојадисување зидови Pintar Facil

Сет за бојадисување зидови Pintar Facil

999 ден 499 ден

In stock

999 ден 499 ден

опис

 • Одличен производ кој ќе помогне многу брзо и лесно да ги бојадисувате ѕидовите без да направите неред.
 • Внатрешниот дел на ролерот едноставно се полни со боја.
 • Сетот за бојадисување ѕидови содржи: три алуминиумски цевки, еден пластичен сад за боја и една ролер четка.
 • Изработен од издржив материјал со уникатен дизајн.
 • Големина на една алуминиумска цевка: 72 цм.
 • Големина на пластичен сад за боја: висина 15 цм и ширина 8 цм.
 • Димензии на ролер четка: 19 цм x 9 цм x 20 цм.
 • Со овој ролер за бојадисување ѕидови, ќе заштедите повеќе боја, нема да ви истекува и да прска на подот.
 • Лесен и практичен за употреба.
 • Погоден е за бојадисување на сите површини.
 • Мекиот сунѓер на ролерот е секогаш натопен со боја, со што лесната рачка овозможува лесна употреба.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: