Слушалки со Bluetooth TWS i12

опис

 • Секоја песна ќе звучи подобро од кога и да е, бидејќи тие имаат ултра-квалитетни драјвери кои овозможуваат моќно, кристално чисто аудио.
 • Нивниот вграден сензор ви овозможува работа со еден допир, додека вклучената кутија за полнење ви овозможува да ги полните додека сте во движење.
 • Дополнително, слушалките за уши TWS i12 се лесни, тенки и многу дискретни, така што се совршени за патувања и други активности.
 • TWS i12 слушалки со уво преку Bluetooth.
 • Исклучителен квалитет и моќност на звукот.
 • Вграден сензор за допир и микрофон.
 • Вклучена кутија за полнење при движење.
 • Намалување на бучавата за целосно потопување.
 • Стабилна врска Bluetooth 5.0.
 • Лесен и ултра-компактен дизајн.
 • Верзија за Bluetooth: v5.0.
 • Опсег на фреквенција: 20-24000Hz.
 • Чувствителност: 42dB.
 • Импеданса: 32 Оми.
 • Капацитет на батеријата: 30mAh.
 • Капацитет на случајот за полнење: 300mAh.
 • Макс. траење на батеријата: 4,5 ч.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: