Сталажа за чевли

-50%
76203766_819477558481379_4605768189148659712_o
73001316_819477538481381_7417014401108017152_n

Сталажа за чевли

Сталажа за чевли

1,099 ден 549 ден

In stock

1,099 ден 549 ден

опис

  • Заштедете простор и одржувајте се организирани со сталажата за чевли во основниот дом.
  • Цврста метална конструкција овозможува лесно складирање на приближно 30 пара чевли.
  • Паметниот неутрален дизајн му овозможува да се комбинира со речиси секој декор.
  • Држи до 30 пара чевли.
  • Самостојниот дизајн ви овозможува да ја чувате оваа сталажа во која било просторија.
  • Издржлива метална конструкција за трајна употреба.
  • Димензии на сталажата: 130цм x 16цм x 50цм.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: