Торба за бебиња

-31%
71qWjrGrolL._SL1500_
81iT2VsDHwL._SL1500_
71l5XKrIduL._SL1500_
51Ul+tqRiqL

Торба за бебиња

Торба за бебиња

2,290 ден 1,590 ден

In stock

2,290 ден 1,590 ден

опис

  • Оваа торба e лесна за носење, комбинира традиционална торба за пелена со преносен басинет и менувачка маса!
  • Конечно, пакет за патувања што се склопува во големина на редовна торба за пелена, што ви дава слобода да го носите басинетиот со леснотија, додека сè уште остава простор за сите најважни работи на вашето бебе.
  • Погодно е да се земе на одмор или само за време на денот, за да може бебето да има удобно спиење!

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: