Чаша со вграден механизам за мешање

-67%
Чаша-со-вграден-механизам-за-мешање-Self-Stirring-Mug
Чаша-со-вграден-механизам-за-мешање-Self-Stirring-Mug-12-
Чаша-со-вграден-механизам-за-мешање-Self-Stirring-Mug-11-
Чаша-со-вграден-механизам-за-мешање-Self-Stirring-Mug-10-

Чаша со вграден механизам за мешање

Чаша со вграден механизам за мешање

899 ден 299 ден

In stock

899 ден 299 ден

опис

 • Self Stirring Mug
 • x1 уникатна чаша и капаче
 • Вграден механизам кој се вклучува на копче лоцирано на држачот на чашата
 • Со притискање на копчето, почнува да се мешаат состојките во чашата
 • Материјал: пластика и нерѓосувачки челик
 • Лесна за чистење и одржување, само со рачно миење (не се препорачува да се мие во машина за садови)
 • Вклучен е капак за да се спречи истурање на пијалокот
 • Автоматско мешање, умерена сила, нема можност да се истури
 • Капацитет: 350  ml
 • Механизмот работи на 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии: висина 11,5 cm x дијаметар 8,5 cm
 • Достапност на бојата во зависност од количините на залиха

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: