Чешел за моделирање

-50%
61lNyS0DlaL._AC_SL1200_
61W41ApwLYL._SL1000_
61FEAvjZb-L._AC_SL1200_
61w3AfZ7t7L._SL1000_
51fsxW9OyML._AC_SL1000_

Чешел за моделирање

Чешел за моделирање

999 ден 499 ден

In stock

999 ден 499 ден

опис

  • Овој уникатен дизајн може да направи вашата коса да расте здрава и сјај со природен сјај.
  • Мултифункционална четка за стилизирање на косата, комбинира барели за загревање и чешел заби за измазнување на косата, зацрвствување, виткање и создавање убави волумени, ги задоволува вашите потреби за различни стилови на коса.
  • Нека ви остане кул и убав стил на коса цел ден само за неколку минути.
  • На врвот на плочата за греење на чешел има заштитно покритие, кое рамномерно ја загрева косата за да спречите прекумерни изгореници, така што можете да го користите овој чешел за стилизирање на косата без никаква грижа.
  • Лесен и пренослив, одличен за патување.
  • Многу погодна за потребата да излезете и итно треба да ја трансформирате косата.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: