2во1 Тример Гемеи

-50%
48749286_images_6520074526
110474854_images_13305628714
110474854_images_13305627742
48749286_images_6520075190

2во1 Тример Гемеи

2во1 Тример Гемеи

999 ден 499 ден

In stock

999 ден 499 ден

опис

  • Компактен и лесен за употреба.
  • Лесен и висок квалитет.
  • Сечила од не’рѓосувачки челик.
  • Вградена батерија
  • Позадинско осветлување
  • Не ја иритира кожата.
  • Лесно се чисти со четка.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: