2 Корпи со филтер

-42%
61ruYMueH+L._AC_SL1140_
71-1iT-I4FL._AC_SL1010_
718dwIBEs7L._AC_SL1385_
71ErSxwVlyL._AC_SL1464_

2 Корпи со филтер

2 Корпи со филтер

599 ден 349 ден

In stock

599 ден 349 ден

опис

  • Двете различни големини се наменети за вашето семејство и вашата кујна.
  • Убава и модерна.
  • Практично за оптимално складирање во кујнските ормани.
  • Користете ги овие филтри за да ги исплакнете листовите од салатата, свежото овошје и зеленчук
  • Погоден за многу различни видови на шпагети, тестенини, компири, брокула, зелен грав, моркови, спанаќ, лисја од салата, свежо овошје и многу повеќе.
  • Материјал: PP + TPR, материјали за одделение на храна.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: