3во1 Тример за коса, нос и бричење

-50%
25bf874b7bd5bda2c84f385cc0e28f31
140053881_images_14872858331
Mr.-Shop-45-1
85285074_images_12003258426
85285074_images_12003257718
85285074_images_12003257154

3во1 Тример за коса, нос и бричење

3во1 Тример за коса, нос и бричење

1,199 ден 599 ден

In stock

1,199 ден 599 ден

опис

 • Овој уникатен тример со полнач се одликува со привлечни карактеристики како што е 3Д лебдечка глава, ергономски дизајн за лесно ракување и употреба и „чешал за триење“ за поостро чешлање.
 • Полнење за користење при патување.
 • Тример за долга коса за обликување на брада, мустаќи и бакендарди.
 • Сребрена алуминиум дршка со голема ротациона брзина.
 • 3Д лебдечка глава.
 • Интелигентен анти-клип систем.
 • Мотор со голема ротациона брзина.
 • Индикатор за полнење.
 • Комплетно безжично работење.
 • Променлива должина на сечење на сечилото од не’рѓосувачки челик.
 • Движење на сечилото прилагодливо за должина на шишање од 0,8мм до 0,2м.
 • Моќност: 50/60 Hz, 3 W.
 • Траење на батеријата: 45 минути.
 • Време на полнење: 8 часа.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: