Гардеробер за облека

-35%
3caf318e-3503-4726-a06c-173124148651

Гардеробер за облека

Гардеробер за облека

1,999 ден 1,299 ден

In stock

1,999 ден 1,299 ден

опис

  • Голем капацитет на складирање.
  • Брза и лесна инсталација.
  • За складирање облека, чевли, книги, играчки и многу повеќе
  • Со дизајнот на страничните џебови, ви дава повеќе простор за вашата облека и додатоци.
  • Голем простор и висечка шипка за подолги облеки.
  • Дизајнот е повисок, може да се постават чевли на дното.
  • Чувајте го вашиот дом уреден и организиран.
  • Големина 170цм х 105цм х 45цм.

Vendor Information


Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: