3-парче кујнски сет

-56%
s-l640
s-l1600
s-l1600 (4)
s-l1600 (3)
s-l1600 (1)

3-парче кујнски сет

3-парче кујнски сет

799 ден 350 ден

In stock

799 ден 350 ден

опис

  • Ова нелепливо длабоко пржење со корпа за пржење е совршено за пржење храна, како што се пилешко, риба, чипови и кромид прстени.
  • Не само тоа длабоко пржење, туку е и пароброд и тава сос што може да се користи за готвење сапуни, сосови и чорби или парен зеленчук.
  • Во кујнскиот сет за готвење се става нелеплив сад за јаглероден челик, корпа за пржење и стакло капаче за пареа со проветрување, сите овие карактеристики го прават овој готвач поставен што мора да го има за секоја кујна.
  • Рачките на страната на длабочината на тавата за пржење се дизајнирани така што можат да ја движат тавата помеѓу плочата за готвење и да работат на ветре без да запалат прсти. Сетот за готвење 3 во 1 може да се користи на различни типови плочки за готвење, вклучувајќи, гас, електрична и керамика.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: