3-секунди веѓа

-50%
61l-ua0yaiL._AC_SL1500_
81IPdChAwoL._AC_SL1500_
1._3_Second_Brow_Banner__60369.1531814393.1280.1280_1024x1024
71neArPbZ5L._AC_SL1500_

3-секунди веѓа

3-секунди веѓа

999 ден 499 ден

In stock

999 ден 499 ден

опис

  • Дали сакате да создадете совршени веѓи за 3 секунди? Сега можете!
  • „3-секунди веѓа“ е лесен за употреба со печат за веѓите кои создаваат природни веѓи како што никогаш не би си замислиле!
  • Совршено усогласен, природен изглед, пребарува за неколку секунди.
  • Нанесете лесно за суптилна боја или додадете притисок за потемна боја.
  • Обликувајте и дефинирајте за поцелосна веѓа или пополнете ретки веѓи.
  • Работи одлично со сите тонови на кожата.
  • Отпорен на вода и траен.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: