4во1 тример Гемеи

-45%
6008005731
160797435_images_15708600517
afeitadora-patillera-recargable-4-en-1-gemei-gm-3118-D_NQ_NP_661173-MCO31559207224_072019-F
2_his-gm3118-1

4во1 тример Гемеи

4во1 тример Гемеи

999 ден 549 ден

In stock

999 ден 549 ден

опис

  • 4во1 тример Гемеи е безжичен уред за нега на коса на лицето со четири совети: За отстранување на влакна во носот и ушите, За отстранување на храмовите и задниот дел на главата, за интимно сечење, За отстранување на влакна од веѓата, За брзо бричење и обликување на контурата на брадата.
  • Функционален и компактен, хигиенскиот тример не е само за домашна употреба, туку можете да го користите во кое било време и на кое било место.
  • Погоден стил на дизајн за брза и удобна употреба.
  • Лесен и висок квалитет
  • Сечила од не’рѓосувачки челик
  • Вградена батерија
  • Не-иритирачки за кожата
  • Лесно се чисти со четка.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: