5-парче HD мулти-панел уметност во зид

-32%
61-TxF5j-aL
610WtIAfF1L._AC_SL1000_

5-парче HD мулти-панел уметност во зид

5-парче HD мулти-панел уметност во зид

2,490 ден 1,690 ден

In stock

2,490 ден 1,690 ден

опис

  • Овие слики се дизајнирани со 100% премија што доаѓа со најголема издржливост.
  • Оваа неверојатна зидна уметност ќе стане централниот дел на вашиот дом за кратко време.
  • Оние кои ја имаат најнапредната и најпознатата технологија за печатење на платно, што го прави нашиот производ привлечен и здрав.
  • Ние ви ја донесуваме најдобрата зидна уметност што изгледа одлично во вашата куќа.
  • Ова ќе биде совршено уметничко дело за вашата дневна соба, спална соба, канцеларија, студентски дом, хотелско лоби и др.
  • Ова исто така може да биде специјалниот подарок што го баравте за вашите најблиски.
  • Димензија на сликата е: 60цм х 100цм.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: