Arctic Air – пренослив клима уред

61Z6NabI07L._AC_SL1200_
5920z
61beXiWP5xL._AC_SL1200_
715SUDMaoQL._AC_SL1200_
image

Arctic Air – пренослив клима уред

Arctic Air – пренослив клима уред

1,099 ден

In stock

1,099 ден

опис

 • Уживајте во вашата лична зона што се чувствува добро и со Arctic Air, револуционерниот климатик за испарување!
 • Со својата генијална хидро-студ технологија Arctic Air обезбедува природно ладење на вашата околина со испарување на чиста вода.
 • Ладениот, влажен воздух се распределува рамномерно и нежно – повеќе смирувачки отколку кај системите за климатизација кои работат со хемикалии и честопати ставаат непријатно оптоварување на телото.
 • Со 3 нивоа на брзина и ладење и 7 изборни расположени светла, тоа создава совршена убава атмосфера за секоја локација.
 • Без разлика дали е во канцеларија, детска соба или спална соба, Arctic Air работи исклучително тивко и го дистрибуира ладениот воздух рамномерно околу вас.
 • Компактниот ладилник со лесна тежина може брзо и лесно да се користи и да се носи со вас насекаде: без оглед дали е тоа дома, на работа, на патот или кога кампувате.
 • Тој е мобилен и независен, бидејќи може да се ракува преку штекер за напојување или USB конекција.
 • Освежувачки ладност благодарение на генијалната технологија за хидроцентрали.
 • Тивок и речиси безчујен, работи без фреон.
 • 7 бои за различна естетска и релаксирачка атмосфера.
 • Троши помалку од 2 денари електрична енергија/час.
 • Резервоар: 750ml.
 • Моќност: 350W.
 • Димензии: 20 x 18 x 18cm.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: