Bluetooth MP3 за кола CARG7

HTB18MkqSFXXXXbUXFXXq6xXFXXXZ.jpg_350x350
fgfdg-500×500
carg7-carg-7-original-imafyz4rtxu95mnr
41vP4aWAcbL

Bluetooth MP3 за кола CARG7

Bluetooth MP3 за кола CARG7

299 ден

In stock

299 ден

опис

  • Универзалниот безжичен Bluetooth MP3 за во автомобил, поддржува USB-возач и TF картичка.
  • Mоже автоматски да ги репродуцира и пренесува MP3-датотеките на USB Flash Drive и TF картичката.
  • Bluetooth обработка на звук, вграден микрофон со високи перформанси со Echo Cancellation и Suppression (CVC) технологија што може да ви понуди јасно и прекрасно искуство
  • со слушање музика.
  • Овој мултифункционален MP3 доаѓа со USB-функција за читање и полнење за да ви овозможи да репродуцирате музика од вашиот телефон или таблет за време на полнењето.
  • Безбедна струја на излез никогаш нема да ги оштети вашите уреди.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: