Cадови што можат да се склопат

d4ab067e5e1dc92eb00ddf06dd02d21c
2042
2042d
2042c

Cадови што можат да се склопат

Cадови што можат да се склопат

599 ден

In stock

599 ден

опис

  • Одлично за сервирање чипc, салати, овошје, колачи и многу, многу повеќе!
  • Поделената чинија на врвот е совршена за натопи, ореви и сосови
  • Не само што овие чинии ќе ги импресионираат или вашите гости, тие исто така заштедуваат многу простор за трпеза на вечерата.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: