Cекач на овошје и зеленчук 6во1

-50%
61f0ZI-sTZL._SL1000_
618jHRvMR2L._SL1000_
71PBPs0hHnL._SL1000_
61-ts0hRGrL._SL1000_
61qKUmA5+LL._SL1000_
61Q3j5WY9XL._SL1000_

Cекач на овошје и зеленчук 6во1

Cекач на овошје и зеленчук 6во1

999 ден 499 ден

In stock

999 ден 499 ден

опис

  • Наменет за секојдневна употреба, силен и издржлив
  • Направено од челик и пластика
  • Гумени стапала отпорни на лизгање за да бидат многу стабилни додека се во употреба
  • Лесно се чисти под лесна вода за плакнење
  • 6 различни видови на сечила од челик за разновидност на сечење
  • Пријателски за животната средина

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: