Cloud Lounger – седиште со надувување

-47%
sofa-inflable-lazy-bag-bolso-relaxbag-colchon-cloud-lounger-playa-camping-y-exteriores
sofa-inflable-lazy-bag-bolso-relaxbag-colchon-cloud-lounger-playa-camping-y-exteriores (2)
sofa-inflable-lazy-bag-bolso-relaxbag-colchon-cloud-lounger-playa-camping-y-exteriores (1)
H86dc50d462a04bdd875a7cf79d4ab279F
isetaituv-lebokott-innovagoods-600×600

Cloud Lounger – седиште со надувување

Cloud Lounger – седиште со надувување

1,499 ден 799 ден

In stock

1,499 ден 799 ден

опис

  • Поддржува приближно 200 кг.
  • Лесно да се надува.
  • Лесна тежина, приближна тежина: 1,5 кг.
  • Материјалот е издржлив најлон.
  • Вклучува: Душек за надувување, Торба за транспорт на душекот.
  • Удобно е и може да се користи надвор, во разни околини, плажи, езера, планини, паркови или внатре во куќата.
  • Многу лесно се надувува и плови на вода.

Vendor Information


Нови производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: