Dingqi – Сет алати (од 32 парчиња)

000023061209

Dingqi – Сет алати (од 32 парчиња)

Dingqi – Сет алати (од 32 парчиња)

2,999 ден

Out of stock

2,999 ден

Availability: нема на лагер!

опис

  • Тип – комплет за алатки
  • Број на алатки – 32 парчиња
  • Поправка на автомобили и други механизми.
  • Материјал за производство – хром-ванадиум
  • Пакување – пластична кутија

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: