Dust Daddy – додаток за правосмукалка

-70%
slika-1-3
slika-2-4
slika-3-3
item_XL_32406526_118751558

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

499 ден 149 ден

In stock

499 ден 149 ден

опис

  • Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и на многу други тешко достапни места..
  • Едноставно се приклучува на цевката на правосмукалката, не предизвикува никакви оштетувања при чистењето и придонесува за лесно чистење за секаков вид на површини.
  • Силиконските сламени цевки се вид на четка за прашина која допира до најтешко достапните места..

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: