Gemei професионален клип за коса

-50%
1-79
3-68-600×600
4-56

Gemei професионален клип за коса

Gemei професионален клип за коса

1,399 ден 699 ден

In stock

1,399 ден 699 ден

опис

 • Висок квалитет на производот.
 • Gemei професионален клип за коса.
 • Прецизно сечење сечила од не’рѓосувачки челик.
 • Прекинувач за вклучување / исклучување.
 • Супер тенок.
 • Мала тежина.
 • Plug & Play.
 • Шише со масло.
 • Моќен мотор.
 • Четири чешел со должина на сечење.
 • 220-240V 50/60 Hz 10W.
 • Сечило од не’рѓосувачки челик.
 • Силна жица за напојување.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: