Hurricane Spin Scrubber

-44%
Hurricane-Spin-Scrubber-P
large_0936dad889d2269e9f25ec01e7e8f3a1-150×150
large_8360350ce974dc0a56c9c2bfe6fed9d4
large_56cbf6ee225966ea18f943cbf9015606
large_d1b5ef6f79a92a3bfb6917362759b9fb

Hurricane Spin Scrubber

Hurricane Spin Scrubber

1,599 ден 899 ден

In stock

1,599 ден 899 ден

опис

 • Ротирачка четка за чистење со 300 вртежи во минута.
 • Чистете со еден допир на копчето.
 • Исчистете од најмала до најголема површина.
 • Безжичен производ со батерија што се полни.
 • Супер ротирачката четка за чистење има неверојатни 300 вртежи во минута, што заменува 15.000 движења при чистење.
 • Може да се користи со средства за чистење.
 • Одлична е за чистење на плочките и фугата помеѓу нив, без да имате болки во грбот.
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење.
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување.
 • Рачка за продолжување.
 • 3 различни глави за чистење.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: