Kозметички организер

-42%
Acrylic-Makeup-Organizer-Storage-Boxes-Make-Up-Organizer-For-Jewelry-Cosmetics-Brush-Organizer-Case-with-4.jpg_q50
Acrylic-Makeup-Organizer-Storage-Boxes-Make-Up-Organizer-For-Jewelry-Cosmetics-Brush-Organizer-Case-with-4.jpg_q50 (2)
New-Acrylic-Makeup-Organizer-Storage-Box-Case-Cosmetic-Jewelry-4-Drawer-Cases-Holder-Makeup-Container-Boxes.jpg_q50
New-Acrylic-Makeup-Organizer-Storage-Box-Case-Cosmetic-Jewelry-4-Drawer-Cases-Holder-Makeup-Container-Boxes.jpg_q50 (2)

Kозметички организер

Kозметички организер

1,199 ден 699 ден

In stock

1,199 ден 699 ден

опис

  • Направено од издржлив чист акрилик, одговара на кој било декор.
  • Овој сет ги организира сите накит и козметика на едно место.
  • Црната мрежа го чува накитот заштитен и на место.
  • Комплетно отстранливите фиоки се лизгаат непречено.
  • Совршена големина за организирање на lipliners, eyeliners, lipglosses, шминка, накит и други додатоци.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: