LED лента 5м

-50%
61cavAsAiXL._AC_SL1000_
8645ecc9-52c2-4512-8d60-afefb8549cc6
dff00196-f20f-4fda-938b-c06b993377b8_1.e55abced78a8a76f885791480b83118e
55

LED лента 5м

LED лента 5м

799 ден 399 ден

In stock

799 ден 399 ден

опис

  • На задната страна од лентата, двострана леплива лента може да ви помогне полесно да ја инсталирате лентата.
  • Водоотпорна стапка: Водоотпорен IP65, 24-клучен IR RGB контролер за контрола на RGB флексибилни LED ленти.
  • Лесно и безбедно за употреба.
  • Низок напон, ниска топлина и низок јаглерод, исклучително безбеден и погоден за употреба на животната средина.
  • Најдобриот избор за декорација.
  • Украсете и осветлете кое било место со RGB ленти за светло со контроли на затемнување и осветлување, погодни за внатрешно осветлување и надворешно осветлување, како трпезарија, спална соба, кујна, под кабинет, градина, внатрешен двор, балкон, забава , свадба и сл.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: