LED сијалица

-50%
asd
51-N6+eDg+L._AC_SL1200_
71zpbnnFxxL._AC_SL1200_
61AsuUPvXrL._AC_SL1200_

LED сијалица

LED сијалица

899 ден 449 ден

In stock

899 ден 449 ден

опис

 • Телескопски лисја, голема светлосна површина, одлична осветленост.
 • Висока моќност, мала големина, мала потрошувачка на енергија, долг работен век.
 • Боја: Ладно бело / Топло бело.
 • Влезен напон: 85-265V.
 • Моќност: 45W.
 • Број на светлосни мониста: 228.
 • Светлечки флукс: 3500 (мм).
 • Материјал: Поликарбонат.
 • Ниво на заштита: IP44.
 • Агол на зрак: 120 степени.
 • Големина на производот: 240x88x88мм.
 • Тежина на производот: 350гр.
 • Температура на боја: 3000K (топло бело) 6500K (ладно бело).
 • Применливи места: супермаркет, затворен простор, гаража, отворено, работилница и сл.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: