Mашина за шиењe

-43%
71zpuGpdUtL._AC_SL1500_
71gCFhp+bGL._AC_SL1500_
71pT6wdwm+L._AC_SL1500_
61WY7IOEXDL._SL1000_
61+bwo5xnNL._AC_SL1000_
s-l1600

Mашина за шиењe

Mашина за шиењe

699 ден 399 ден

In stock

699 ден 399 ден

опис

  • Оваа лесна машина за шиење е лесна за носење на патувања и домаќинства, брза и лесна употреба на самото место и ги опслужува итните потреби на шиење.
  • Оваа мини машина за шиење е едноставна за работа, во согласност со рамен раб, автоматско движење.
  • Одлично и за почетници или за професионалци.
  • Погодно е за облека, свила, фармерки, кожа, тексас, волна, панталони, драперии, занаети за играчки и др.

Vendor Information


Нови производи

Други производи

Производи на попуст

You've just added this product to the cart: